PŘEDPRODEJ: Kalendář LadyKiller 2019 / Jan Svoboda

90 hodnocení
 
Akce Novinka Tip 2019
 

PŘEDPRODEJ
Kalendář LadyKiller 2019 / Jan Svoboda

Kalendář nejen pro fanoušky devatenáctileté modelky a streamerky Kateřiny "LadyKiller" Hostové od fotografa Jana Svobody. Třináct odvážných glamour snímků této instagramové krásky připravených k zavěšení na zeď. Nástěnný kalendář pro rok 2019, formát A3, na výšku, 13 listů, kroužková vazba, matná křída 200 g/m2.

Využijte předprodejové slevy 40 Kč! Rozesílání kalendářů bude zahájeno v říjnu 2018. V předprodeji nelze koupit na dobírku! 

Dostupnost Předprodej
Cena 297,52 Kč bez DPH
360 Kč    
Kód produktu LK2019
Kategorie Kalendáře
 

Ahoj, jsem Kateřina "LadyKiller" Hostová a ráda bych Vám zde nabídla svůj kalendář od fotografa Jana Svobody, který jen tak mimochodem fotí třeba pro Playboy a podobně. :) Je mi 19 let a narodila jsem se v Brně, kde stále bydlím. Vystudovala jsem zde i střední školu grafickou. Při studiu jsem pracovala jako hosteska, hlídala jsem děti a dělala grafiku. Tou se zabývám stále. Mimo studium a práci ráda hraju hry a dělám fotomodeling. Jsem svá, nepřetvařuju se, na nic si nehraju a streamuju pro zábavu, abych si s Vámi popovídala a zahrála. Mám vlastní názory, který ráda upřímně vyjádřím. Taky si ráda z lidí dělám srandu a stejně tak oni ze mě. Focení do kalendáře probíhalo skvěle, rozhodla jsem se vyzkoušet i akt, jestli se to tak dá nazvat. Takže se rozhodně máte na co těšit. ;)

PS: více se o mě dozvíte na instagram.com/ladykiller_cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.