E-SHOP je nyní uzavřen! Znovu otevíráme na podzim 2020! Děkujeme za zájem.

Výstava ZADEČKY

5.-27. června 2019, pondělí až pátek od 16 do 21 hod
Galerie Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1

Dámské zadečky zachycené v té nejlíbivější podobě, přesto vkusně, něžně a především s citem pro povzbuzení představivosti a příběhu. To jsou fotografie Jana Svobody (Playboy, Xman, Esquire, Speed...), jednoho z nejvýznamnějších českých fotografů zaměřujících se právě na ladné dámské křivky. To on před mnoha lety vydal první kultovní kalendář ZADEČKY, který se každoročně prodává v tisícových nákladech. Kouzlo jeho fotografií spočívá nejen v tématu, ale i v obsazení. Kromě známých modelek se Jan Svoboda zaměřuje i na neznámé české krásky, které byly do té doby pro svět fotografie neobjeveny. Punc originality, jedinečnosti okamžiku a přirozenosti tak přidává jeho fotografiím na neopakovatelnosti.

Výstava ZADEČKY bude otevřena veřejnosti od 5.června do 27.června, ve všední dny od 16 do 21 hodin, a to v prostorách Galerie Lucerna v centru Prahy. Těšit se můžete na velkoformátové fotografie těch nejkrásnějších zadečků českých dívek v netradičních záběrech, balancujících na hraně cudnosti a lechtivého nádechu snového erotična.

Vstup zdarma.


Aktuálně sledujte v události na FB

 IMG_6182_1200

 

 

Backstage galerie z vernisáže výstavy ZADEČKY:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.