Milí zákazníci, kalendáře pro rok 2019 jsou vyprodány, e-shop je dočasně uzavřen. Znovu otevíráme v červenci/září 2019. Mějte krásné jaro a léto!

Výstava ZADEČKY

2. - 29. listopadu 2018, pondělí až sobota od 12 do 18 hod
Galerie u Zlatého kohouta, Michalská 430/3, 110 00 Praha 1

Dámské zadečky zachycené v té nejlíbivější podobě, přesto vkusně, něžně a především s citem pro povzbuzení představivosti a příběhu. To jsou fotografie Jana Svobody, jednoho z nejvýznamnějších českých fotografů zaměřujících se právě na ladné dámské křivky. To on před mnoha lety vydal první kultovní kalendář ZADEČKY, který se každoročně prodává v tisícových nákladech. Kouzlo jeho fotografií spočívá nejen v tématu, ale i v obsazení. Kromě známých modelek se Jan Svoboda zaměřuje i na neznámé české krásky, které byly do té doby pro svět fotografie neobjeveny. Punc originality, jedinečnosti okamžiku a přirozenosti tak přidává jeho fotografiím na neopakovatelnosti.

Výstava doprovázející křest kalendáře
ZADEČKY 2019 bude otevřena veřejnosti v průběhu listopadu 2018 a to v gotických prostorách Galerie u Zlatého kohouta v centru Prahy. Těšit se můžete na velkoformátové fotografie těch nejkrásnějších zadečků českých dívek v netradičních záběrech, balancujících na hraně cudnosti a lechtivého nádechu snového erotična.

Vstup zdarma.


Aktuálně sledujte v události na FB - https://www.facebook.com/events/276177356468830/

 

IMG_5515

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.